Hakkımızda

motor yağı Teknikleri olarak 2010 yılından beri siz değerli müşterilerimize ve en iyi yol arkadaşınız olan araçlarınıza hak ettiği kaliteyi ve hizmeti sunmuş, sürekli gelişerek ve değişerek sunmaya da devam etmekteyiz. Piyasadaki bir çok rakiplerimizi kalite anlayışımızla geri de bırakmanın gururunu yaşarken, müşterilerimizi memnun etmiş  olmanın da mutluluğunu yaşamaktayız.

Önceliğimiz müşterilerimizdir, memnuniyetinizdir. Biz bu sloganla yola çıktık ve hızla değişen bilgi çağında tek değişmeyen anlayışımız bu oldu. Değişim kendinde başlar dedik ve her gün kullandığımız araçlarımızı nasıl daha uzun ömürlü olur bize nasıl daha fazla faydası olur diyerek araştırmaya başladık. Hollanda da ürünlerimizi araştırdık önce kendi araçlarımızda uyguladık.  Olumlu sonuçlar ortaya çıktıkça daha iyisi için araştırmalara devam ettik ve bugün araçlar(ımız) için en kaliteli ürünlerin üretimlerini Hollanda’da yaptırıp Türkiye’ye ithal ederek hizmetinize sunmaktan, kapınıza kadar getirmekten gurur duyuyoruz.

Ürünlerimizin her geçen gün daha fazla duyulması, sizler tarafından ayrıca değerli yakınlarınıza tavsiyeleri ve aldığınız olumlu sonuçlar neticesinde bizlere olumlu dönüşler yapmanız neticesinde de QM900 marka ürünlerimizi Türkiye’nin her bölgesinde hızla yaygınlaştırmaya devam ediyoruz.

Motor Yağı Teknikleri, QM900 ürünlerimizle sadece kişisel araçlarınız için değil tüm ticari ve endüstriyel araçlarınız için de uygun olan özel bakım onarım koruyucu ürünleri sunmakta olup, tüm ürünlerimiz güncel küresel ve kimyasal ruhsata sahiptir.

 Ürünlerimiz kullanıldığı tüm lokasyonların uyumluluk gereksinimlerini karşılamakta olup, otomobiller, ağır iş makinaları, motosikletler  Kamyon ve tırlar, traktörler gemi ve tekneler, yağ haznesi olan bütün makine ve motorlarda sürtünmeyle ortaya çıkan metal aşıntısı ve yorgunluğun önüne geçer. Yakıt sistemlerinde oluşan kurumların temizliklerinin yapılması, keçeler, oringler, subap lastikleri ve contalarda meydana gelen sertleşme ve aşınmaları onaran ve koruyan ürünlerimizle makine ve motorların ömrünü uzatarak yedek parça işçilik ve yakıt ekonomisi sağlayarak araç sahiplerine ve ülke ekonomisine  ciddi kazanımlar sağlar.

Motor Yağı Teknikleri, ileri teknoloji ve en iyi kaliteyle üretilmiş olan QM900 ürünleriyle siz değerli müşterilerimize her gün daha iyi daha kaliteli hizmet vermek, ekonominize maksimum fayda sağlamak için araçlarınızın ömrünü uzatmak ve yaşam kalitenizi yükseltecek olan iş yerlerinizde en yüksek verimi alabilmenizi sağlayabilmek için her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.